133/2002 Sb.m.s.Sdělení Ministerstva zahraničních věcí o přístupu České republiky k Úmluvě o založení společnosti "EUROFIMA" Evropské společnosti pro financování železničních vozů a Dodatkovému protokolu k Úmluvě o založení společnosti "EUROFIMA" Evropské společnosti pro financování železničních vozů

Částka: 057 Druh předpisu: Sdělení
Rozeslána dne: 5. prosince 2002 Autor předpisu: Ministerstvo zahraničních věcí
Přijato: 21. června 2002 Nabývá účinnosti: 26. července 2002
Platnost předpisu: Ano Pozbývá platnosti:
Původní znění předpisu

Text předpisu s celou hlavičkou je dostupný pouze pro registrované uživatele.


Ukázka textu předpisu:
133

SDĚLENÍ
Ministerstva zahraničních věcí



        Ministerstvo zahraničních věcí sděluje, že dne 20. října 1955 byla v Bernu přijata Úmluva o založení společnosti "EUROFIMA" Evropské společnosti pro financování železničních vozů a Dodatkový protokol k Úmluvě o založení společnosti "EUROFIMA" Evropské společnosti pro financování železničních vozů.

        S Úmluvou a Dodatkovým protokolem vyslovil souhlas Parlament České republiky.

        Listina o přístupu České republiky k Úmluvě a Dodatkovému protokolu, podepsaná prezidentem republiky dne 21. června 2002, byla uložena u vlády Švýcarska, depozitáře, dne 26. července 2002.

        Úmluva vstoupila v platnost na základě svého článku 15 odst. a. dne 22. července 1959 a pro Českou republiku vstoupila v platnost v souladu s ustanovením svého článku 11 odst. b. dne 26. července 2002. Dodatkový protokol vstoupil v platnost na základě svého článku 2 dne 22. července 1959 a pro Českou republiku vstoupil v platnost dne 26. července 2002.

        Francouzské znění a český překlad Úmluvy a francouzské znění a český překlad Dodatkového protokolu se vyhlašují současně
PŘEKLAD

ÚMLUVA

o založení společnosti "EUROFIMA" Evropské společnosti pro financování železničních vozů




        Vlády Spolkové republiky Německo, Rakouské republiky, Belgického království, Dánského království, Španělska, Francouzské republiky, Italské republiky, Lucemburského velkovévodství, Norského království, Nizozemského království, Portugalské republiky, Švédska, Švýcarské konfederace a Federativní lidové republiky Jugoslávie,1)

. . .

Zavřít
MENU