6/1975 Sb.Vyhláška ministra zahraničních věcí o Obchodní dohodě mezi Československou socialistickou republikou a Libyjskou arabskou republikou a Dohodě o vědecké a technické spolupráci mezi Československou socialistickou republikou a Libyjskou arabskou republikou

Částka: 002 Druh předpisu: Sdělení
Rozeslána dne: 31. ledna 1975 Autor předpisu: Ministerstvo zahraničních věcí
Přijato: 25. října 1974 Nabývá účinnosti: 5. září 1974
Platnost předpisu: Zrušen předpisem 14/2005 Sb.m.s. Pozbývá platnosti: 27. dubna 2004
Původní znění předpisu

Text předpisu s celou hlavičkou je dostupný pouze pro registrované uživatele.


Ukázka textu předpisu:

6

VYHLÁŠKA

ministra zahraničních věcí

ze dne 25. října 1974

o Obchodní dohodě mezi Československou socialistickou republikou a Libyjskou arabskou republikou o Dohodě a vědecké a technické spolupráci mezi Československou socialistickou republikou a Libyjskou arabskou republikou


      Dne 13. února 1974 byla v Praze podepsána Obchodní dohoda mezi Československou socialistickou republikou a Libyjskou arabskou republikou, jejíž nedílnou část tvoří Protokol k Obchodní dohodě mezi Československou socialistickou republikou a Libyjskou arabskou republikou a Dohodě o vědecké a technické spolupráci mezi Československou socialistickou republikou a Libyjskou arabskou republikou.

      Podle svého článku 12 vstoupila Obchodní dohoda a Protokol v platnost dnem 5. září 1974. Tímto dnem podle svého článku 9 vstoupila rovněž v platnost Dohoda o vědecké a technické spolupráci.

      České znění Dohod a jejich příloh se vyhlašuje současně.


První náměstek ministra:
Krajčír v. r.


OBCHODNÍ DOHODA

mezi Československou socialistickou republikou a Libyjskou arabskou republikou


      Vláda Československé socialistické republiky a vláda Libyjské arabské republiky, přejíce si rozvíjet obchodní vztahy mezi oběma zeměmi na základě rovnosti a vzájemné výhodnosti, dohodly se takto:


Článek 1

      Obě vlády budou všemožně rozvíjet a upevňovat obchodní vztahy mezi oběma zeměmi na zásadě rovnosti a vzájemné výhodnosti. Budou studovat a s největší dobrou vůlí rozhodovat o návrzích, které jedna z nich by přeložila druhé k uvážení za účelem dosažení těsnějších obchodních vztahů.
. . .

Zavřít
MENU