Příloha č. 2 k zákonu č. 6/2002 Sb.NÁZVY, OBVODY A SÍDLA KRAJSKÝCH SOUDŮ


        1.  

Městský soud v Praze

        Do obvodu Městského soudu v Praze patří obvody obvodních soudů pro Prahu 1, Prahu 2, Prahu  3, Prahu 4, Prahu 5, Prahu 6, Prahu 7, Prahu 8, Prahu 9 a Prahu 10.

        Sídlem Městského soudu v Praze je hlavní město Praha.

        2.  

Krajský soud v Praze

        Do obvodu Krajského soudu v Praze patří obvody okresních soudů v Benešově, Berouně, Kladně, Kolíně, Kutné Hoře, Mělníku, Mladé Boleslavi, Nymburku, Praha-východ, Praha-západ, v Příbrami a v Rakovníku.
        Sídlem Krajského soudu v Praze je hlavní město Praha.
        3.  

Krajský soud v Českých Budějovicích

        Do obvodu Krajského soudu v Českých Budějovicích patří obvody okresních soudů v Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Jindřichově Hradci, Pelhřimově, Písku, Prachaticích, Strakonicích a v Táboře.
        Sídlem Krajského soudu v Českých Budějovicích je město České Budějovice.
        4.  
Krajský soud v Plzni
        Do obvodu Krajského soudu v Plzni patří obvody okresních soudů v Domažlicích, Chebu, Klatovech, Karlových Varech, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, v Rokycanech, Sokolově a v Tachově.
        Sídlem Krajského soudu v Plzni je město Plzeň.
        5.  
Krajský soud v Ústí nad Labem
        Do obvodu Krajského soudu v Ústí nad Labem patří obvody okresních soudů v České Lípě, Děčíně, Chomutově, Jablonci nad Nisou, Liberci, Litoměřicích, Lounech, Mostě, Teplicích a v Ústí nad Labem.
        Sídlem Krajského soudu v Ústí nad Labem je město Ústí nad Labem.
        6.  
Krajský soud v Hradci Králové
        Do obvodu Krajského soudu v Hradci Králové patří obvody okresních soudů v Havlíčkově Brodu, Hradci Králové, Chrudimi, Jičíně, Náchodě, Pardubicích, Rychnově nad Kněžnou, Semilech, Svitavách, Trutnově a v Ústí nad Orlicí.
        Sídlem Krajského soudu v Hradci Králové je město Hradec Králové.
        7.  
Krajský soud v Brně
        Do obvodu Krajského soudu v Brně patří obvody Městského soudu v Brně a okresních soudů v Blansku, Brno-venkov, v Břeclavi, Hodoníně, Jihlavě, Kroměříži, Prostějově, Třebíči, Uherském Hradišti, Vyškově, Zlíně, Znojmu a ve Žďáru nad Sázavou.
        Sídlem Krajského soudu v Brně je město Brno.
        8.  
Krajský soud v Ostravě
        Do obvodu Krajského soudu v Ostravě patří obvody okresních soudů v Bruntále, Frýdku-Místku, Jeseníku, Karviné, Novém Jičíně, Olomouci, Opavě, Ostravě, Přerově, Šumperku a ve Vsetíně.
        Sídlem Krajského soudu v Ostravě je město Ostrava.